Naspäť

Farby a dĺžka vlákna

Farebná škála, štruktúra a vlastnosti vlákna robia z VHAF®NottsSward® jedinečný umelý trávnik s najrozmanitejším využitím. Neoceniteľná je aj váha koberca, ktorá je cca 1 kg/m2 čo je približne 2-3 krát menej ako u iných umelých trávnikov. V dĺžkach vlákien máme 3 varianty:

VHAF®NottsSward® TS

Najkratšia dĺžka vlákna vytvára najlepší produkt pre tenis. ITF- Medzinárodná Tenisová Federácia klasifikovala tento umelý trávnik ako kategóriu povrchu 2 – Médium.Viete si predstaviť Váš tenisový kurt v inej farebnej škále ako zelený alebo zeleno-červený?...tak to nie je pre nás problém.

Vo veľkej miere sa využíva na dekoračné, reklamné, plochy a do interiéru. Taktiež pre iné druhy športov ako minigolf a putting green. Vyplnenie pieskom je 15kg/ m2.Celková výška kobercu je 10 mm.

Ak sa využíva hracia plocha aj na iné športy napríklad futbal alebo basketbal je vhodnejší produkt VHAF®NottsSward® 1150.

VHAF®NottsSward® 1150

Je využívaný najviac pre detské ihriská a všetky ostatné rekreačné loptové hry. Môže byť využitý aj v záhradníctve, kde nahrádza prírodný trávnik.

Vyplnenie pieskom je 22kg/ m2. Celková výška kobercu je 15 mm.

VHAF®NottsSward® 1300

Vhodný na tréningové plochy.

Vyplnenie pieskom je 25kg/ m2. Celková výška kobercu je 20 mm.

Colors


NS LOGO®, NOTTS SPORT®, VHAF®, NOTTSSWARD® and CHILDSPLAY® sú obchodné značky Nottinghamshire Sports & Safety Systems Limited.